Naše služby

Poskytujeme tu nejlepší péči, dbáme na profesionální přístup a lidskost.

SLUŽBY ZDRAVOTNÍKŮ ZOTAVOVACÍCH AKCÍ

Na vaši zotavovací akci zajistíme profesionální zdravotníky kteří se postarají o zdraví vašich rekreantů, vedení a kontrolu zdravotní dokumentace, prevenci a případná opatření vyplývající z mimořádných událostí jako je v současné době pandemie COVID-19.

Zdravotníci jsou vybaveni moderním zdravotnickým vybavením, pro diagnostiku, poskytování první pomoci a neodkladné přednemocniční péče. Dále využívají moderní software pro vedení zdravotní dokumentace.

ŠKOLENÍ PRVNÍ POMOCI

Zajistíme pro vás školení první pomoci vašich zaměstnanců, žáků v rámci povinné výuky, pedagogů i laické veřejnosti. Celý program je připraven na míru požadavkům klienta, věku posluchačů a odpovídá platným normám a standardům.

Naše kurzy a školení se snažíme dělat zábavnou formou, za použití moderních výukových pomůcek které poskytují okamžitou zpětnou vazbu. Do výuky zařazujeme praktická cvičení v modelových situacích na kterých si frekventanti ověří své nabyté teoretické znalosti v praxi.

ZDRAVOTNÍ ASISTENCE

Na vaší akci zajistíme zdravotní dozor pro vaše návštěvníky. Jsme schopni zajistit zdravotní asistenci na malé, střední ale i velké akci.

Základním vybavením je zdravotnický stan se zdravotníky pro poskytnutí první pomoci na menších akcích. Na větší akce zajistíme přistavení sanitního vozu s kompletní posádku, zdravotnický stan a zdravotnický personál dle požadavků a velikosti akce.

SMLUVNÍ PŘEPRAVA

Nemáte nárok na sanitku, nechce se vám čekat nebo cestovat po Plzni MHD, nemá vás kdo odvézt domů nebo k lékaři? Nevadí. Zajistíme vám dopravu domů nebo k lékaři v doprovodu zkušeného zdravotnického personálu. Odvezeme vás za smluvní paušální cenu 200,- Kč kamkoliv po Plzni, mimo Plzeň do 10km za cenu 300,- Kč. Neplatíte žádné další poplatky, cena je konečná. Pokud potřebujete zdravotnický doprovod na vyšetření nebo klidně i na úřad nebo třeba nákup rádi vám ho poskytneme za předem stanovených podmínek.

ZDRAVOTNÍ DOPRAVNÍ SLUŽBA

V současné době zajišťujeme vše potřebné a čekáme na registraci poskytovatele zdravotních služeb.

© 2021 Zdravotnická První Pomoc, všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky